Nadchodzące Wydarzenia

Tatry Wysokie

Sierpień 19
Krywań Słowacja

Wycieczka Krajoznawczo-Turystyczna organizowana wspólnie z Klubem Słowackich Turystów Dolny Kubin. Wycieczka przeznaczona w pierwszej kolejności dla Członków naszego Oddziału (w przypadku wolnych miejsc w imprezie mogą brać udział inni uczestnicy).

Beskid Sądecki

Sierpień 26
Radziejowa

„ Wakacje z przewodnikiem ‘’ - wycieczka ogólnodostępna.

Wrzesień 2018

Beskid Żywiecki

Wrzesień 2
Babia Góra, Babia Góra Polska

Przejazd autokarem na trasie Limanowa – Przełęcz Krowiarki. Wyjście na szczyt dowolną trasą. Wycieczka przeznaczona w pierwszej kolejności dla Członków naszego Oddziału (w przypadku wolnych miejsc w imprezie mogą brać udział inni uczestnicy).

Tatry Zachodnie

Wrzesień 23
Wołowiec ze Zwierowki Słowacja Słowacja (Republika Słowacka)

Wycieczka Krajoznawczo-Turystyczna. Wycieczka przeznaczona w pierwszej kolejności dla Członków naszego Oddziału (w przypadku wolnych miejsc w imprezie mogą brać udział inni uczestnicy).

XXXVI Wieczorny Złaz Turystów Górskich Golców 2017

Wrzesień 29
Golców

Spotkanie pod Kapliczką Przewodnicką na Golcowie, Msza Święta w intencji Turystów, konkursy, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Bieszczady

Październik 6 - Październik 7
Bieszczady Łopienka Polska

Wycieczka Krajoznawczo-Turystyczna połączona z udziałem w święcie turystów w miejscowości Łopienka. Wycieczka przeznaczona w pierwszej kolejności dla Członków naszego Oddziału (w przypadku wolnych miejsc w imprezie mogą brać udział inni uczestnicy).

Tatry Polskie

Październik 14
Dolina Pięciu Stawów

XXII Spotkania Turystyczne im. Ł. Czaplaka

Październik 18
Łopień Polska

Spotkanie organizowane dla młodzieży szkół: gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wycieczka szkoleniowa

Październik 28

Wycieczka szkoleniowa - 100 rocznica odzyskania niepodległości. Wycieczka przeznaczona w pierwszej kolejności dla Członków naszego Oddziału (w przypadku wolnych miejsc w imprezie mogą brać udział inni uczestnicy).

+ Export Events