KRYWAŃ 19 sierpnia 2018 r.

Widok z Furkotu na Krywań (2494 m n.p.m.) - opadający charakterystycznym grzebieniem w dolinę Niewcyrki

Widok z Furkotu na Krywań (2494 m n.p.m.) – opadający charakterystycznym grzebieniem
w dolinę Niewcyrki

Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Limanowskiej oraz Koło Przewodników, zaprasza na Słowacki Olimp – Krivaň. Jest to najwyższy szczyt Liptowa. Wyjście jest organizowane wspólnie ze Słowakami z KST „Orawa” z Dolnego Kubina.

Dojazd: Limanowa – Chełmiec – Stary Sącz – Piwniczna – Lubowla – Podoliniec-Biała Spiska – Tatrzańska Kotlina – Smokowiec – Szczyrbskie Jezioro – Trzy Źródła.
Trasa piesza: Trzy Źródła – Gronik – Niżnia Przehyba – Krywański Żleb – Mały Krywań – Krywańska Przełączka – Krywań – Trzy Źródła

Organizacja wyjazdu:

• wyżywienie we własnym zakresie
  • grupę ubezpiecza Organizator wyjazdu,
  • zapisy w P.C.I.T.(Buzodrom) do 14 sierpnia b.r.,
  • odpłatność 40 zł, członkowie PTTK 35 zł
  • zabieramy dokument tożsamości,
  • wycieczka zostanie zorganizowana przy zgłoszeniu min. 40 osób,
  • wyjazd z parkingu przy LDK o godz. 5.00.

Członkowie PTTK zapisywani są w pierwszej kolejności.

Uwagi dla uczestników:

Wycieczka średnio trudna ze względu na znaczne przewyższenie (1350 m). Wejście na Krywań jest męczące, ale technicznie łatwe. Przy gorszych warunkach atmosferycznych należy trzymać się szlaku, ponieważ północne i wschodnie ściany Krywania są niebezpiecznym terenem wspinaczkowym.

Krywań z drogi na Bystry Przechód

St. Szewczyk

UWAGA: W dniu 25 maja br. weszła w życie ustawa z dnia 10 maja 2018 r.  o ochronie danych osobowych (RODO).

W związku z tym informujemy, że uczestnictwo w wycieczce jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Oddział PTTK Ziemi Limanowskiej  w Limanowej w celu ubezpieczenia uczestników oraz na udostępnienie wizerunku na stronie internetowej Oddziału, w ramach publikowanej relacji z imprezy. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i udostępnienie wizerunku jest dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody na powyższe jest równoznaczne z brakiem możliwości uczestnictwa w imprezie organizowanej przez Oddział.